+420 777 364 188
celadenskaberuska@seznam.cz

Zápis

Zápis k předškolnímu vzdělávání do Mateřské školy Čeladenská beruška, p.o. pro školní rok 2018/2019 proběhne 10.5.2018 od 13 do 16 hodin  v budově MŠ Čeladenská beruška p.o., Čeladná 389, 739 12 Čeladná.

K zapsání dítěte je potřeba doložit:
– vyplněnou žádost o přijetí
– potvrzení lékaře
– originál nebo úředně ověřenou kopii rodného listu dítěte k nahlédnutí pro kontrolu údajů
– občanský průkaz zákonného zástupce k nahlédnutí pro kontrolu údajů

Dokumenty k přijetí si můžete stáhnout z webu MŠ  nebo si je vyzvednout v MŠ.

Doporučujeme Vám přijít podívat se do MŠ třeba i s dítětem ještě před zápisem a seznámit s prostředím i prací s dětmi. Kontaktujte nás na tel. 777 364 188 nebo na e-mail celadenskaberuska@seznam.cz a domluvte si termín návštěvy, abychom se Vám mohli věnovat.

Předškolní vzdělávání je povinné pro děti, které do 31. 8. 2018 včetně, dosáhnou pátého roku věku. Jedná se o děti,  které budou v následujícím roce nastupovat na základní školu, pokud nebudou mít odklad školní docházky. Zákonní zástupci těchto dětí mají ze zákona povinnost přihlásit děti k zápisu k předškolnímu vzdělávání. Podrobné informace pro zákonné zástupce o povinném předškolním vzdělávání naleznete mezi "dokumenty". V Čeladné se mohou děti vzdělávat ve dvou mateřských školách MŠ Čeladná, p.o., Čeladná 362 a MŠ Čeladenská beruška, p.o., Čeladná 389.

Zápis
Projekty
Třídy
Ekoškola

Co potřebují děti do školky

Jak se mám svému dítěti před vstupem do školky věnovat?

VÍCE INFORMACÍ

NOVINKY - CO JE U NÁS NOVÉHO?

MÁTE DOTAZ? Napište nám.

kod